AKTUÁLNĚ: Bobby Ryan si novou smlouvu v Detroitu nevybojoval

Neočekávalo se to, přesto jde o skutečnost. Detroit Red Wings se rozhodli nenabídnout Bobbymu Ryanovi nový kontrakt. Americkému útočníkovi vypršela zkouška a nyní je tedy jasné, že dres Rudých křídel neoblékne.

S informací přišel Detroit na Twitteru okolo 18. hodiny našeho času. Red Wings mají čas do 23:00 odevzdat svou soupisku, kterou nyní potřebují ještě seškrtat. 

„Bylo to těžké rozhodnutí, protože Bobby je dobrý člověk i hokejista,“ okomentoval situaci hlavní trenér Red Wings Jeff Blashill. Informace je to opravdu šokující, protože Ryan má za sebou povedenou přípravu.

V ní se mu povedlo v šesti zápasech posbírat čtyři body (2+2), oplýval aktivitou a v útočném pásmu byl nebezpečný. Nyní může podepsat smlouvu s kterýmkoliv klubem v NHL. 

Bobbymu chceme popřát všechno nejlepší do jeho další kariéry a poděkovat mu za služby, které v naší organizaci odvedl. Ať se daří! 

Detroit musí škrtat

Ve 23 hodin musí Red Wings mít na soupisce dva brankáře, osm obránců a 13 útočníků. Během dne se tak dočkáme ještě odeslání několika hráčů na farmu. 

Na hraně sestavy je například útočník Givani Smith. Nejistota panuje také kolem Joe Velena. 

(foto: USA Sports Today)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *