Bobby Ryan, bývalý útočník Detroitu Red Wings, byl zatčen policií

Některé zprávy se nepíšou lehce a tato je jednou z nich. Náš bývalý útočník Bobby Ryan (a můj velký oblíbenec, stejně tak drtivé většině fanoušků Detroitu) byl v pondělí 25. července zatčen v Nashvillu.

O těžkém životě našeho bývalého forvarda jsme již psali v tomto článku. Rozebírali jsme v něm, jak byl jako dítě svědkem násilného útoku vlastního otce vůči své mamince. Jak jeho rodina utíkala před FBI a následně byla zadržena a otec strávil část života ve vězení. S Bobbym to vypadalo později dobře, stal se dvojkou draftu 2005 (za Crosbym). Zlom přišel v roce 2016, když mu milovaná maminka zemřela. 

Ryan propadl alkoholu, kvůli čemuž se později ještě pod smlouvou se Senators léčil. Za svou oddanost hokeji dostal Bill Masterton Trophy, vypadalo to na happyend. Podepsal s Red Wings, odehrál velmi slušný ročník – ve 33 duelech nastřílel sedm branek a přidal sedm asistencí. Stal se oblíbencem fanoušků, přesto nabídku na nový kontrakt neobdržel. A to ani v jiné organizaci.

V pondělí 25. července 2022 byl nyní pětatřicetiletý Američan zadržen na nashvillském mezinárodním letišti poté, co byl ochrankou zpozorován, jak se snaží vzít zboží bez placení (ukrást?). Policisté jej našli v restauračním zařízení, kde se snažil objednat si drink. Byl silně opilý, nedokázal se udržet na vlastních nohou, s policií nespolupracoval a nedokázal ani určit místo, kde se nachází či čas.

Zástupci obchodu obvinění z krádeže stáhli, protože se zboží našlo. Přesto byl Ryan zadržen a obviněn z opilosti na veřejnosti. Strávil osm hodin ve věznici Metro Nashville, kde byl po vystřízlivění propuštěn. I obvinění z opilosti na veřejnosti bylo staženo.

„Je na hovno slyšet, co se stalo hráči NHL Bobby Ryanovi. Doufám, že najde sílu vrátit se na správnou cestu a vyhledá další pomoc s tímto problémem,“ píše na Twitteru jeden z fanoušků. Našemu bývalému útočníkovi zde vyjadřuje podporu spousta lidí. Všichni doufají ve šťastný konec.

Doufejme, že to byl jeden přešlap a Bobby opět nespadne do větších problémů. Pokud se tak již stalo, nezbývá než si přát, aby své démony konečně porazil… I kvůli své dcerce.

(zdroj + foto: scoopnashville.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *