Detroit uveřejnil soupisku na startu sezóny. Škrty nepřežili tři útočníci, Veleno je mezi nimi

Těžkou práci mělo vedení Red Wings. Do sezóny chtěl Detroit vkročit se dvěma brankáři, osmi obránci a 13 útočníky. To se nakonec povedlo, na druhou stranu to znamenalo výrazné škrty v ofenzívě. Kromě Bobbyho Ryana, kterému ani nebyla nabídnuta smlouva, končí v hlavním týmu Joe Veleno. Míří s dalšími forvardy na farmu.

Kolem 18. hodiny našeho času zveřejnil Detroit zprávu, že v týmu nebude pokračovat Bobby Ryan. Americkému útočníkovi nebyla po velmi dobré přípravě poněkud překvapivě nabídnuta smlouva.

Další škrty v sestavě znamenají umístění trojice útočníků na farmu. Jsou jimi Joe Veleno, Riley Barber a Taro Hirose. Opět je překvapením, že se do kádru nedostal prvně jmenovaný. Na druhou stranu na centru měl těžkou konkurenci a vedení Red Wings nejspíše zvážilo, že bude lepší, pokud bude hrát větší porci minut na farmě. 

Na listinu zraněných hráčů byli umístěni Jakub Vrána a farmáři Seth Barton a Kyle Criscuolo.

Soupiska Detroitu Red Wings na začátku sezóny 2021/2022:

Brankáři: Thomas Greiss, Alex Nedeljkovic

Obránci: Nick Leddy, Filip Hronek, Marc Staal, Gustav Lindström, Moritz Seider, Danny DeKeyser, Troy Stecher, Jordan Oesterle

Útočníci: Filip Zadina, Robby Fabbri, Mitchell Stephens, Lucas Raymond, Pius Suter, Michael Rasmussen, Carter Rowney, Givani Smith, Tyler Bertuzzi, Dylan Larkin, Adam Erne, Sam Gagner, Vladislav Naměstnikov

(foto: nhl.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *