HODNOCENÍ + VIDEO GÓLŮ | Red Wings – Maple Leafs 4:1. Výhra před začátkem kempu!

Poslední den turnaje skončil úspěšně pro Rudá křídla, která v pohledném utkání přehrála Javorové listy 4:1. V zápase se prosadili čtyři různí střelci, konkrétně Mitchell Martin, Eemil Viro, Cross Hanas a Riley Piercey (do prázdné branky). Detroit také podrželi oba brankáři. 

Detroit Red Wings – Toronto Maple Leafs 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Branky DRW: Martin, Viro (Ivan), Hanas (Söderblom, Edvinsson), Piercey (Ťuťajev).

Sestava DRW: Bednář (30. Cossa) – Barton, Edvinsson, Plandowski, Viro, Biakabutuka, Sebrango – Hanas, Worrad, Söderblom – Ťuťajev, Lombardi, Piercey – Ivan, Anctil, Bliss – Martin, Zito, Mathieu.

HODNOCENÍ

Můžeme být nadšení. Závěrečné utkání našich mladíků přineslo samé pozitivní vjemy. Kromě výsledku si upevnila pozici svými výkony řada prospektů, ať už šlo o Elmera Söderbloma či Simona Edvinssona. Naprosto bezchybně chytal Sebastian Cossa, podržel i Jan Bednář a kromě nich se v utkání blýskli například Cross Hanas či Kirill Ťuťajev. Opět stabilně dozadu hrál Donovan Sebrango. 

Jo, budoucnost Detroitu vypadá sakra slibně. Máme za sebou další část před začátkem ročníku, nyní bude následovat tréninkový kemp, ve kterém vykrystalizuje jakýsi základ hráčů. Ten si zahraje v přípravných zápasech a postupně bude odpadávat do juniorek či AHL. Poté přijde pár posledních řezů a budeme mít finální soupisku našeho mužstva pro ročník 2022/2023. Tedy alespoň pro začátek, neboť například zranění či další okolnosti do ní mohou samozřejmě zasáhnout.

Jestli se ptáte, kdo má největší šanci z prospektů hrajících na tomto turnaji udělat základní sestavu, tak vězte, že jsou zřejmě jenom dva. A i tak to bude velmi těžké, protože konkurence bude obrovská. Konečně. Ona dvojice je právě Edvinsson a Söderblom. Přesto u druhého jmenovaného věřím, že by si měl ještě na zámořský hokej zvyknout právě na farmě. Nemusel by tam ale zůstat moc dlouho. U dalších mladých můžeme využít taktéž Grand Rapids Griffins, jiní budou pokračovat zejména v zámořských juniorkách, další hráče máme na amerických univerzitách.

Již brzy zjistíme soupisku Rudých křídel na tréninkový kemp. Začínáme již ve čtvrtek 22. září. Vše vyvrcholí o tři dny později, kdy se střetnou mezi sebou týmy Detroitu Red a White. Za týden 26. září kemp skončí a naše oči budou směřovat na první přípravné utkání. To sehrajeme ve středu 28. září od 01:05 na ledě Pittsburghu Penguins. LGRW! 🐙

ADMIN

GÓLY RED WINGS

1:0 | Martin

2:1 | Viro

3:1 | Hanas

(foto: detroitredwings.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *