Musíme hrát dobře celých 60 minut, uvedl po Coloradu trenér Blashill. Larkin s ním souhlasí

„Měli jsme hodně zápasů a poté pauzu. Tenhle měsíc jsme toho tolik neodehráli, takže se potřebujeme dostat zpět do rytmu a vybudovat si sebevědomí. Nejlépe v dalším zápase proti Torontu. Dnes nám nevyšla první třetina, nebyla zrovna nejlepší,“ řekl po zápase s Coloradem novinářům Dylan Larkin.

„Po pěti dnech volna jsme nebyli úplně v tempu, i když jsme tvrdě trénovali. Přesto musíme najít způsob, jak být proti silnému soupeři se skvělým publikem v zádech konkurenceschopnější,“ nechtěl se kapitán Red Wings vymlouvat. 

Detroitu rozhodně nepomohla obdržená branka na konci druhé třetiny, která dostala Avalanche znovu do dvougólového vedení. „To nebyl dobrý čas inkasovat. Povedlo se nám snížit, ubránit oslabení a oni se stejně dokázali prosadit,“ smutnil Larkin po zápase.

Na jeho slova navázal trenér Jeff Blashill. „Začátek od nás nebyl dobrý. Rozjeli jsme se až v závěru první třetiny. Byl jsem si jistý, že dokážeme i proti takovému soupeři skórovat, dostávali jsme se do šancí. Rozhodně se nezdáli nepřekonatelní,“ uvedl.

„Věděli jsme, že to bude těžké. Obzvlášť, když minule prohráli. Myslím si ale, že jsme se dostali do hry. Ve druhé třetině jsme vyhrávali souboje, začali jsme hrát tak, jak chceme, abychom byli úspěšní. To ovšem musíme dělat od začátku,“ burcoval svůj tým Blashill. 

Ani on neopomněl zmínit, jak těžký los nyní Rudá křídla mají. „Všechno to jsou elitní týmy. Musíme proti ním hrát dobře celých 60 minut. V minulém zápase s Torontem jsme předvedli dobrý výkon, přehrávali jsme je. Práci jsme ovšem nedokončili a jim se povedlo obrátit skóre. Nemůžeme doufat, že tyhle týmy dokážeme gólově přestřílet, když zahodíme tolik šancí. Musíme lépe bránit,“ myslí si lodivod Detroitu.

(zdroj: mlive.com, freep.com; foto: freep.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *