TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS | Trh s volnými hráči 2022. Detroit má spoustu peněz, koho uloví?

Je to tady! Trh s volnými hráči začíná ve středu 13. července 2022 od 18:00. V tomto přenosu se podíváme na všechny spekulace i potvrzené příchody k Red Wings.

AKTUALIZOVAT STRÁNKU

(Stránka se sama neaktualizuje, takže je potřeba klikat na „Aktualizovat stránku“, stačí třeba jednou za deset patnáct minut)

21:59 | Detroit by měl končit
Po pěti oznámených příchodech máme aktuálně k dispozici 11 milionů dolarů, ale ještě musíme podepsat Zadinu, Walmana a Pearsona. Já se s vámi nyní rozloučím, kdyby se něco dělo, tak to bude u nás na Facebooku

21:50 | David Perron hráčem Detroitu Red Wings!
Oficiálně potvrzeno. Perron v Detroitu podepsal dvouletou smlouvu, ročně si přijde na 4,75 milionů dolarů.

21:39 | Čekáme na detaily smlouvy
David Perron bude pátou posilou Red Wings, čekáme na detaily kontraktu. Mělo by se jednat o dvouletou smlouvu.

21:25 | Perron?
Kubalíkův příchod byl nečekaný, dnes jde o čtvrtého hráče do hlavního týmu Red Wings a pořád visí ve vzduchu i dohoda s Davidem Perronem. Stay tuned.

21:13 | Dominik Kubalík do Detroitu!
Naprosto utajená informace, Detroit zveřejnil, že podepsal dvouletou smlouvu s Kubalíkem!

21:00 | Marc Staal za teplem!
Náš bývalý zadák Marc Staal míří na Floridu, podepsal zde roční smlouvu. Jeho bratr Eric si vyzkouší try-out.

20:45 | Ben Chiarot hráčem Red Wings!
Potvrzeno. Jednatřicetiletý bek Chiarot míří do Detroitu, podepsal čtyřletou smlouvu. Ročně si přijde na 4,75 milionů dolarů.

20:36 | Do Detroitu Perron?
Frank Seravalli tvrdí, že dohoda je blízko. 34leté produktivní křídlo strávilo posledních čtyři sezony v St. Louis. V uplynulém ročníku kanadský forvard a majitel Stanleyova poháru posbíral 57 bodů (27+30) v 67 duelech. V play off přidal devět branek a čtyři asistence ve 12 zápasech. Na stará kolena má za sebou nejlepší sezonu, co se nastřílených branek týče.

20:32 | První podpis Red Wings na farmu!
Detroit podepsal smlouvu s útočníkem, kterým je Matt Luff. Pětadvacetileté pravé křídlo hrálo v uplynulém ročníku 23 zápasů za Nashville s bilancí 3+3, v AHL za Milwaukee Admiral měl v 30 duelech 31 bodů (14+17)!

20:25 | Stephens přechází do Montrealu
Mitchell Stephens neobdržel od Detroitu kvalifikační nabídku, roční dvoucestnou smlouvu získal od Canadiens. Stejný kontrakt podepsal i náš bývalý obránce Madison Bowey.

20:24 | Další bývalý bek Detroitu míří do Arizony
Arizona sbírá naše bývalé obránce, nyní v rámci trejdu získala Patrika Nemetha.

20:16 | Pickard Olejářem!
Nové angažmá si našel i náš bývalý brankář Calvin Pickard. Ten podepsal smlouvu s Oilers, kde doplní dvojici Campbell – Skinner.

19:40 | Stecher mění působiště
Náš bývalý obránce Troy Stecher zamířil do Arizony, podepsal roční kontrakt.

19:20 | Stále žádné informace k Chiarotovi
….

19:02 | Do Detroitu má namířeno Ben Chiarot!
Jednatřicetiletý kanadský zadák (191 cm, 106 kg) má po své životní sezoně namířeno k Red Wings! Chiarot uplynulý ročník rozdělil mezi Montreal a Floridu, celkem v 74 zápasech základní části posbíral 26 bodů (9+17). K tomu přidal skvělých 157 hitů a 130 zblokovaných střel!

19:00 | Naměstnikov se vrací
Náš bývalý útočník Vlad Naměstnikov má namířeno zpátky do Tampy Bay Lightning.

18:48 | Olli Määttä hráčem Red Wings!
Potvrzeno. Määttä míří do Detroitu, který nadále hledá ještě jednoho obránce.

18:48 | Do Detroitu má namířeno Olli Määttä!
Sedmadvacetiletý obránce strávil poslední dvě sezony v dresu Los Angeles Kings. Na svém kontě má zisk dvou Stanleyových pohárů v Penguins. 188 centimetrů měřící a 93 kilogramů vážící zadák v uplynulém ročníku posbíral osm bodů (1+7) v 66 zápasech, k tomu si připsal 67 hitů a 94 zblokovaných střel. Sezony v Pittsburghu měl více produktivní.

18:40 | Copp má nejdelší smlouvu v Detroitu
Pětiletý kontrakt pro Andrewa Coppa znamená nejdelší smlouvu u Red Wings. Již brzy to ovšem překoná kapitán Dylan Larkin, na jehož dlouhodobé smlouvě se usilovně pracuje.

18:34 | Andrew Copp míří do Detroitu!
Je to tam! Prvním příchozím hráčem k Red Wings je útočník Andrew Copp. Křídelník, jenž může hrát i na centru, by si tak mohl obnovit spolupráci s Dylanem Larknem, kterému dělal kapitána na University of Michigan. Copp se navíc narodil v Ann Arbor v Michiganu, asi 70 kilometrů od Detroitu. V uplynulém ročníku posbíral 53 bodů (21+32) v 72 zápasech. V play off vstřelil šest branek a přidal osm asistencí ve 20 duelech. Smlouvu podepsal na pět let, ročně si přijde na 5,625 milionů dolarů!

18:27 | Vincent Trocheck Detroit neposílí
Útočník Vincent Trocheck se našim vytouženým druhým centrem nestane, protože právě přijal nabídku smlouvy od New Yorku Rangers. Dohoda zní jasně – 7 let, ročně si přijde na 5,625 milionů dolarů AAV.

18:23 | Nick Leddy pokračuje u „Notiček“
St. Louis Blues si našeho bývalého zadáka tak oblíbili, že s ním prodloužili smlouvu o čtyři roky. Ročně si přijde na rovné čtyři miliony dolarů.

18:06 | Marco Kasper podepsal nováčkovskou smlouvu!
První posila Red Wings. Osmnáctiletý útočník Marco Kasper podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu. Stává se druhým podepsaným hráčem z letošního draftu. Další sezonu stráví ve švédském Rögle na hostování.

17:53 | Greiss do St. Louis, Helm zůstává v Coloradu
Co se našich bývalých hráčů týče, tak to vypadá, že St. Louis Blues se snaží jako dvojku přivést Thomase Greisse. Je to logické vzhledem k tomu, že jsme jim sebrali Ville Hussa. Darren Helm pokračuje u Avalanche, podepsal roční smlouvu na 1,25 milionů dolarů.

17:48 | Klid před bouří
Zatím nic nového okolo Red Wings, v 18:00 se začnou oznamovat oficiální podpisy. Jsme jako na trní. 🙂

17:21 | SPEKULACE: Andrew Copp do Detroitu čím dál pravděpodobnější!
Ken Wiebe ze Sportsnetu píše, že Andrew Copp by měl u Red Wings podepsat pětiletý kontrakt. Wiebe není jediný, kdo tuto informaci vypustil ven. Vypadá to, že návrat produktivního útočníka domů je reálný. Copp se narodil v Ann Arbor, což je 70 kilometrů od Detroitu. Na University of Michigan dělal kapitána Dylanu Larkinovi, teď se role otočí. 🙂 

17:08 | SPEKULACE: Vincent Trocheck zamíří do New Yorku
Mollie Walker z New York Post píše, že existují silné náznaky o podpisu Vincentra Trochecka u Rangers. Detroit Red Wings byl s Trocheckovým jménem spojován v průběhu minulých dnů. 29letý centr se bude stěhovat potřetí v kariéře, zatím oblékal dres Floridy a naposledy Caroliny. V uplynulé sezóně se mu povedlo nastřílet 21 gólů a přidat 30 asistencí v 81 duelech. Ve vyřazovacích zápasech měl bilanci 6+4, nastoupil do 14 utkání.

16:49 | SPEKULACE: Detroit má zájem o Johna Klingberga!
Jeff Marek ze Sportsnet uvádí, že Red Wings a Krakeni mají zájem o švédského zadáka, kterým je John Klingberg. Nejlepší dostupný obránce nasbíral v uplynulém ročníku v 74 zápasech základní části 47 bodů (6+41). Devětadvacetiletý rodák z Göteborgu ovšem touží po dlouhodobém kontraktu, ten mu má nabídnout Carolina. Hurikáni jsou tedy největším favoritem na zisk produktivního beka.

16:35 | SPEKULACE: Andrew Copp do Detroitu! 
Darren Dreger z TSN informuje, že všechno nasvědčuje tomu, že útočník Andrew Copp skončí v Detroitu Red Wings. Křídelník, jenž může hrát i na centru, by si tak mohl obnovit spolupráci s Dylanem Larknem, kterému dělal kapitána na University of Michigan. Copp se navíc narodil v Ann Arbor v Michiganu, asi 70 kilometrů od Detroitu. V uplynulém ročníku posbíral 53 bodů (21+32) v 72 zápasech. V play off vstřelil šest branek a přidal osm asistencí ve 20 duelech. Bude se konat návrat domů?

16:30 | Vítejte u textového online přenosu z otevření trhu s volnými hráči pro rok 2022
Stránka se sama neaktualizuje, takže je potřeba klikat na „Aktualizovat stránku“. Rudá křídla mají k dispozici 31 milionů dolarů (konkrétně 31 021 111), ale počítejte s prodloužením kontraktu u Filipa Zadiny, Jake Walmana a Chase Pearsona. K dispozici tak je reálně něco kolem 23 milionů dolarů. 

Detroit bude chtít získat produktivního útočníka a obránce, který vylepší naší defenzívu.

Možní kandidáti: obrana / útok
Seznam všech volných hráčů ZDE

 

2 Comments on “TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS | Trh s volnými hráči 2022. Detroit má spoustu peněz, koho uloví?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *