Potřebujeme vaší pomoc

Prosíme všechny příznivce klubu z Motor City o pozornost… Zajímáš se o dění kolem Red Wings, baví Tě psaní článků, nebo jsi jen zvědavý/á a chtěl/a bys to vyzkoušet? Třeba hledáme právě tebe! Naše první stránka na Facebooku týkající se Detroitu spatřila světlo světa v roce 2013. Vlivem každodenní mravenčí práce čítala více než 15 000 příznivců klubu s okřídleným kolem ve znaku. Poté zasáhla vyšší moc a Facebook stránku bez udání důvodu smazal, přičemž se následně dokonce hned dvakrát začalo úplně od nuly.

V současné době (a vlastně od samého začátku) jsme na všechnu práci okolo FB a webu dva. Z pracovních a sportovních důvodů nám ovšem nezbývá čas (nebo alespoň ne tolik, kolik bychom si představovali) na to, abychom dostatečně pokryli veškeré dění kolem našeho oblíbeného klubu. Vidět je to zejména od ledna 2022.

Týká se to především webových stránek, ale pokud bys měl/a zájem pomoci třeba i se správou Facebooku či snad rozjet účet na Instagramu, zlobit se určitě nebudeme, ba naopak.

Primárně bychom však chtěli rozjet web, který bohužel zanedbáváme. Neradi bychom pro nedostatek času končili, ale v momentálním počtu nejsme schopni Vám nadále podávat kvalitní informace v dostatečném množství.

Co bys měl/a ovládat?

  • fandit Detroitu (nejdůležitější)
  • alespoň základní znalost angličtiny (stačí ze školy, jinak pomůže i Google Překladač :))
  • znalost českého/slovenského pravopisu (pokud ti ale někde občas někde ulítne písmenko, dokážeme to opravit)
  • komunikativnost, smysl pro odpovědnost (když se domluvíme kdo co napíše, je potřeba to dodržet)
  • věnovat této činnosti několik hodin týdně (i dva tři informativní články týdně neuvěřitelně pomohou, není třeba sáhodlouhé psaní o dvou tisíc slovech, to se nebojte)

A co ti můžeme nabídnout?

  • podílet se na zajímavém projektu československých fanoušků o tradičním klubu z Original Six (máme velké plány, jde jen o to, zda se stanou realitou. Pomůžeš nám s nimi?)
  • být součástí zábavného týmu, který se snaží informace vyhledávat do hloubky a nespokojuje se s českými/slovenskými NHL zdroji (sám/sama se toho dozvíš ohledně Red Wings i NHL mnohem více, jeden z nás je velmi dobrý ohledně prospektů a informací o jednotlivých hráčích; druhý je profík na historii organizace i samotné ligy)
  • zlepšíte svůj projev (psaní článků nám oběma dalo lepší vyjadřovací schopnosti, minimálně tedy přes klávesnici :))
  • drobné finanční ohodnocení (nečekej, že nějak extra zbohatneš, jde spíš o symbolickou částku za napsané články na webu)

Žádný učený z nebe nespadl, není se tedy čeho obávat. Pokud máš zájem, neváhej a ozvi se nám zprávou na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *