Redwings.cz TIPOVAČKA 2020/2021 – ohlédnutí se zpět a vyhlášení vítězů

Steve Yzerman a spol. přes léto všechny své úkoly splnili, my na webu redwings.cz jednoho kostlivce ještě měli. Nyní je tomu konec, pojďme si vyhlásit vítěze Tipovačky za sezónu 2020/2021. 

Předně vám chceme poděkovat. O Tipovačku byl během celého minulého ročníku velký zájem a účastnila se opravdu velká skupina fanoušků, z toho solidní část pravidelně. Byla zábava sledovat, jak se navzájem přetahujete a jak se mění pořadí. 

Ke konci už to bylo ovšem jen o pár jménech, což na účasti bylo vidět. Někteří tipující poslední kola vynechali, protože už neměli naději na ceny. Přesto soutěž neztratila na zajímavosti, protože kolo před koncem bylo pořadí následující:

Osm soutěžících si to rozdalo posledním tipem o ceny, teoreticky jich mohlo do konce soutěže promluvit až deset. Fascinující závěr!

František Lopatka si dokázal první pozici pohlídat a radovat se může z dresu. Rostislav Schnitta v závěrečném rozstřelu také uspěl, na druhém místě na něho čekají čepice (zimní, kšiltovka?) a klíčenka. Na třetí místo vyšplhat Martin Kuruc, ke kterému míří výborná autobiografie Gordie Howea. Za skvělou bitvu ovšem ještě jednou děkujeme všem aktérům.

Tři výherce jsme kontaktovali do zpráv.

Kompletní pořadí tipovačky za sezónu 2020/2021 naleznete ZDE.

V následující sezóně se dočkáme změn. Budeme vás o nich brzy informovat. Let’s go Red Wings! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *