Událost roku je tu! Přečtěte si informace ke srazu fanoušků Detroitu Red Wings (+ REGISTRACE)

Dámy a pánové, přátelé, kamarádi, fanatici Rudých křídel.. konečně je to tu! V červenci 2022 jsme měli první sraz fanoušků u příležitosti turnaje fanklubů a nyní oficiálně mohu přijít s informací, že druhý sraz nás fanoušků Detroitu, se bude konat již velmi brzy – přečtěte si článek!

⚠️ Informace ke druhému srazu jsou na konci článku. Doporučuji si ovšem přečíst celý. ⚠️

Jaký byl historicky první sraz fanklubu?

Dobrý markeťák ví, že je potřeba lidi na plánovanou událost trochu nalákat, takže se pojďme v krátkosti vrátit do slunného července a podívat se, jak probíhal první sraz.

Náš kapitán Vandy byl nejlepším střelcem turnaje!

Konal se v polovině července v Praze, kde jsme odehráli florbalový turnaj fanklubů. Na něm jsme rozhodně ostudu neudělali, přestože jsme nakonec skončili na posledním čtvrtém místě. Myslím si, že jsme se postupně zlepšovali a bohužel v semifinále přišla porážka po nájezdech s vítěznými Vegas. Zápas o třetí místo s Carolinou jsme poté nezvládli, už chyběly síly. Každopádně ze sportovního hlediska to bylo super, viděli jsme se poprvé, řada z nás neměla florbalku či sportovní náčiní v ruce roky a stejně jsme si to všichni užili. 

Kapitán Jakub Vandák byl dokonce nejlepším střelcem turnaje. Ještě jednou bych zde rád vyzdvihl jeho schopnost motivovat a semknout spoluhráče. Prostě si ho představte jako Henrika Zetterberga či Dylana Larkina s florbalkou. 😀 

Vyzdvihnout musíme i Vagyho, který jel se zraněnými zády a přestože trpěl bolestmi, tak odehrál parádní turnaj. Prostě srdcař.

Každopádně mě (admina) si představte jako Dannyho DeKeysera, nebodoval jsem a na hřišti jsem byl téměř u každého obdrženého gólu. 😂

Celkem se nás sešlo 13, jmenovitě to byli #6 Jakub Maleček, #7 Erik Niessner, #8 Michal Zajíček, #9 Radek Konečný, #10 Jakub Vrážel, #14 Jan Hudák, #19 Michal Zubzanda, #71 Jakub Vandák, #83 Jiří Kolaja, #86 Jan Vadinský, #88 Patrik Pálil, #93 Dominik Košťál, #98 Milan Šplíchal. 

Kluci, touto cestou vám ještě jednou moc děkuji. Vytvořili jsme si tam spoustu zážitků. Ještě před samotným turnajem jsme si založili skupinu na Messengeru, kde v podstatě od začátku až dodnes komunikujeme na denní bázi o všem možném – o ostatních sportech, ale i osobních věcech. 

O tom, jak dobrá parta jsme, vás musí přesvědčit i dress code, protože jsme si hned objednali stejná trička. 😀

S Nizziem v Chocni na pivku (foceno asi bramborou)

Před samotným turnajem jsme ve třech (Milča, Nizzie, Zub) v pátek cestovali do Prahy. Nizzie to měl z nás nejdál, mě (admin Milča) vzal v naší vesnici autem a jeli jsme do Chocně na vlak, odkud jsme se do hlavního města měli dopravit. Ještě před samotnou cestou vlakem jsme samozřejmě museli uhasit žízeň. Není se čemu divit, Erik měl v autě odježděny ten den hodiny. Tady se krásně ukázala moje schopnost orientace, kdy jsem nás po více než půlhodině konečně dokázal nasměrovat k nějakému výčepu. 😀

Ve vlaku v Pardubicích se k nám připojil i Zub a cesta uběhla ve velmi přátelském duchu. Podotýkám, že jsme se viděli poprvé v životě, ale bavili jsme se jako dlouholetí přátelé. V poměrně uvolněné náladě jsme tedy vystoupili v Praze, kde nás nabral Pepe ve svém krásném autě a odvezl nás k němu na byt.

Objednali jsme si jídlo na jeden hovor, pustili hudbu, degustovali trochu té ohnivé vody a piva. Prostě klasická seznamovačka. 😀 

Ráno se vzbudil první Zub a protože ho nebavilo válet se v posteli, šel na ranní nákup. Jak byl zděšen, když zjistil, že v Praze se nepracuje od šesti nebo sedmi, takže mu trvalo, než našel jakousi prodejnu. Následně se vrátil do bytu, uvařil výborné vajíčka a párky k snídani, abychom se na turnaj posilnili. 

Posléze dorazil Yz a jeli jsme na halu. Zde už čekal zbytek týmu. Po krátkém představení jsme zabrali šatnu a šli se připravovat na zápasy. 😀 Jak říkám, bylo to všechno super a i když jsme nakonec medaili nezískali, stejně jsme předvedli řadu solidních výkonů. 

Po turnaji jsme si dali jedno pivko na žízeň a přesunuli se (samozřejmě za doprovodu střízlivých řidičů) do jednoho nejmenovaného motorestu (ne že bych nechtěl dělat reklamu, ale už si nepamatuji, co to bylo :D). Nad sklenicemi dobrého piva a talířem dobrého jídla jsme pokračovali v konverzaci ohledně právě skončeného turnaje, probrali jsme Detroit Red Wings a tak celkově diskutovali prakticky o všem. 

Postupem času začaly kusy odpadat. Tím nemyslím, že bychom to extra přehnali, ale někteří už odjížděli domů. Zůstala neohrožená šestka Admin Milča, Nizzie, Vráža, Zub, Pálil a Hudy. Vymetli jsme společně ještě dvě restaurační zařízení a benzinovou stanici, pro posledního jmenovaného přijel bratr a zbylá pětice se za pomocí Uberů dostala zpět k motorestu, kde jsme měli pronajaté ubytko. Za mě se akce velmi vydařila. Věřím tomu, že by vám to potvrdilo všech 13 účastníků. Pro znázornění přidávám pár fotografií a zachycenou pěveckou etudu, kterou se prezentoval Pepe a Zub. 

Mimochodem o tom, jak jsme si sedli, vypovídá nejvíce to, že jsem ještě po turnaji s Pálilem absolvoval utkání na fotbalové Spartě a kromě nás se ještě potkali Pepe se Zubem. Mimochodem část party míří v pátek k Zubovi na venickou tancovačku, kde bude Hudyho kapela vystupovat. LGRW! 🐙

(zpívanka Pepe a Zub)

Jak vidíte sami, první sraz fanoušků Detroitu Red Wings stál za to. A teď mi je jasný, že něco takového chcete taky zažít. Tak dobře, druhý sraz je tu a mi nezbývá než položit otázku, kterou si kladete…

Jaký bude Sraz fanoušků Red Wings number 2?

Jsem přesvědčen, že legendární! Pojďme si představit místo, čas a program. Tentokrát se naše setkání uskuteční v sobotu 10. prosince 2022 v Pardubicích.

ℹ️ Na konkrétních bodech programu, začátku celého setkání i na všech věcech okolo (například jako společná jízda do PCE) se domluvíme v chatu na Messengeru, který bude přímo pro tuto událost založen.

Ve zkratce: Potkáme se ve velmi dobře hodnocené restauraci Garáž (odkaz na jejich web), kde nás čeká skvělá kuchyně a spousta dobrého pití ve formě nealka i alka. V Garáži je možnost zahrát si kulečník, stolní fotbálek a hlavně šipky, na které se třese spousta účastníků prvního srazu. Ano, někteří z jedničky (kteří si to zařídili) dorazí i na dvojku. 🙂 Kromě těchto sportovních aktivit garantuji spoustu konverzace o všem možném, ale hlavní diskuse proběhne o Red Wings, tím jsem si jist. 😀

Ve 20:00 nám místní obsluha na plátně promítne utkání Detroit Red Wings – Dallas Stars. Po konci duelu začne volná zábava, což znamená oslava vítězství v přátelském duchu a povznesené náladě. Nemusíte se bát řešit ubytování, na něm se také domluvíme v chatu. Plánovaný odjezd z Pardubic domů je dopoledne/kolem oběda/po obědě (záleží na nás).

🐙 Opravdu všem mohu ze srdce doporučit – přehoďte si směnu, pokud máte. Přemluvte svou drahou polovičku (pokud fandí Red Wings, klidně ji přivezte s sebou) a zúčastněte se, protože jsem si jist, že se s fanoušky Detroitu Red Wings nepotkáváte každý den. 

Na závěr parafrázuji jeden český snímek: „Hele, Ludvo, ale já ti něco řeknu. Jestli si ten sraz nevybojuješ, tak jsi u mě mrtvej Homolka.“ 

Přihláška 👇

Pokud jsi rozhodnutý, že se srazu fanoušků Red Wings number 2 budeš účastnit, tak bezva. Stačí jednoduchá věc, jak se přihlásit – napiš nám do zpráv na Facebooku (odkaz zde) nebo na Instagramu (odkaz zde). Přidám tě do chatu na Messengeru, kde si postupně domluvíme celý program a pořešíme ve více lidech možnou dopravu. 

Pokud se ptáš, kolik taková akce stojí, tak platíme každý solo pouze jídlo, pití, dopravu a ubytko. Konec hlášení, teď se běž registrovat u nás do zpráv. 😀 

Důležité: Přihlaste se prosím opravdu jenom v případě, že skutečně pojedete. Děkuji.

Seznam účastníků srazu fanoušků Red Wings number 2:

Milan Šplíchal
Michal Zubzanda
Patrik Pálil
Jakub Vandák
Marek Fejt
Jan Hudák
Robert Fildán
Dominik Košťál
Jirka Falis
Daniel Podnecký
Henrich Lorenc (ze Slovenska, wohooo!)
Jone Akafatam
Marek Chudáček
Roman Suchý
Matej Kovac (boooom, další Slovensko!)
Douglas Enixa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *