Uznávaný insider Seravalli vydal list 35 největších cílů na uzávěrce přestupů, dva jsou z Detroitu

Uzávěrka přestupů se kvapem blíží, výměny NHL zastaví již za 18 dní 21. března ve 21:00 našeho času. Je jasné, že zámořím trade deadline velmi rezonuje a vznikají různé seznamy hráčů, kteří se budou stěhovat. S jedním takovým přišel přední insider Frank Seravalli.

Seravalliho seznam čítá 35 jmen, které uvádí jako přestupové cíle před uzávěrkou. Hráči jsou seřazení podle jejich dopadu, pravděpodobnosti odchodu, informací z jednotlivých organizací a známý insider využil i své zdroje napříč NHL. Jak mohou být věrohodné? Nedělám si obavy. Byl to právě Seravalli, kdo propálil výběr Seattlu Kraken ještě před oficiálním oznámením.

V pětatřicetičlenné skupince hráčů nechybí ani zástupci Rudých křídel, kteří jsou dva. Na 12. místě je Filip Zadina, toho na 31. příčce doplňuje Nick Leddy. Zajímavé je, že v minulém žebříčku český útočník nefiguroval, zkušený obránce poklesl o čtyři pozice.

O pardubickém odchovanci jsem nedávno psal blog, kde mi jeho výměna dávala smysl„Zadina je nadaný střelec, ale stává se z něj komplexnější hráč. Změna prostředí by mu mohla pomoci. Oproti minulému ročníku mu průměrný ice-time na utkání klesl o dvě a půl minuty,“ uvedl k dvaadvacetiletému útočníkovi Frank Seravalli z Daily Face Off.

Odchod Leddyho je téměř jasný. Třicetiletý levoruký obránce má mnoho zkušeností, je ošlehán zápasy v play off. Zájem o něho bude mít více týmů v lize, generální manažer Steve Yzerman bude chtít získat co nejvíce. Navíc může americký bek v létě podepsat znovu v Detroitu, protože mu bude končit smlouva.

„Za správnou cenu o něho bude značný zájem. Leddy je vítězem Stanley Cupu, čtyřikrát se účastnil konferenčního finále. Stále má jen třicet let a za sebou přes 800 zápasů v NHL. Spolehlivý chlapík, který dokáže vést druhou přesilovku. Ve své kariéře vynechal jen pár utkání a na trhu bude mezi obránci solidní volbou,“ myslí si Seravalli.

Kompletní tabulku naleznete zde ▶️ Daily Faceoff’s Trade Targets list

(zdroj: dailyfaceoff.com; foto: redwings.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *