Vánoční přestávka. NHL se rozhodla odložit zápasy Detroitu kvůli dalším pozitivním případům v kádru

Detroit zapsal další členy týmu na COVID protokol, což pro NHL znamená jediné – odložit nadcházející zápasy. Koronavirus se v kádru přenáší velkou rychlostí, aktuálně je nemocných 12 členů.

Red Wings včera oznámili, že na protokol se dostali další hokejisté. Jsou jimi útočníci Sam Gagner, Pius Suter a Joe Veleno. Společně s nimi se na seznam dostal i videokouč Jeff Weintraub. Zajímavé je, že se prozatím COVID rozhodl ignorovat defenzivní řady, protože na protokolu není žádný obránce. 

Těsně před vítězným zápasem proti Devils měl pozitivní test i Filip Zadina.

NHL již dříve odložila utkání s Coloradem, které se mělo hrát 21. prosince od 01:35. Bohužel přijdeme i o vánoční zápas s Minnesotou, ten byl na programu 24. prosince od 02:05. Duel hraný 28. prosince od 01:05 proti New Yorku Rangers zatím odložený není, ale za týden se může změnit spousta věcí. 

Fanoušek Detroitu tak může pozorněji sledovat mistrovství světa do 20 let, kde máme osm zástupců. 😊

Seznam členů Detroitu na COVID protokolu: Alex Nedeljkovic, Robby Fabbri, Michael Rasmussen, Carter Rowney, Givani Smith, Filip Zadina, Pius Suter, Sam Gagner, Joe Veleno; realizační tým: Jeff Blashill, Alex Tanguay, Jeff Weintraub.

Všem nakaženým přejeme brzké uzdravení.

(zdroj: detroitredwings.com; foto: nhl.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *