REPORTÁŽ | Game #17 | Blue Jackets – Red Wings 5:3. Detroit v závěru ztratil vedení a nebere ani bod

Hokejisté Detroitu za sebou mají neúspěšné utkání v Columbusu. Na úvod čtyřzápasového tripu sice vedli ještě pět minut před koncem o gól, nakonec ovšem o dva prohrávají. Střelecky se prosadili Dylan Larkin, Michael Rasmussen a Lucas Raymond.

Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
B: 34. Jenner (Nyquist, Peeke), 35. Boqvist (Činachov, Bayreuther), 56. Činachov (Voráček, Sillinger), 59. Werenski (Nyquist), 60. Texier (Robinson, Kuraly) – 15. Larkin (Raymond), 25. Rasmussen (Naměstnikov, Hronek), 54. Raymond (Bertuzzi, Larkin).

Střely: 38 – 27  | Vhazování: 44 % – 56 % | Přesilovky: 0/3 – 0/1 | Trestné minuty: 4 – 8 | Hity: 28 – 24 | Zblokované střely: 12 – 14

⭐ Tři hvězdy: 1. Jegor Činachov (CBJ, 1+1), 2. Zach Werenski (CBJ, 1+0), 3. Boone Jenner (CBJ, 1+0)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Dylan Larkin (1+1), Lucas Raymond (1+1), Adam Erne (0+0, 6 hitů)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, Boqvist – Nyquist, Jenner, Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, Voráček – Robinson, Kuraly, Texier – Hofmann, Roslovic, Danforth.

Detroit Red Wings: Greiss (Nedeljkovic) – DeKeyser, Seider, Leddy, Hronek, Staal, Lindström – Bertuzzi, Larkin, Raymond – Fabbri, Suter, Zadina – Naměstnikov, Rasmussen, Erne – Gagner, Veleno, Rowney.

(zdroj: nhl.com; foto: nhl.com)