REPORTÁŽ | Game #67 | Red Wings – Rangers 4:5p. Detroit bere bod za prohru v prodloužení

Rudá křídla v domácím zápase třikrát vedla, nakonec se z výhry radují hosté. Za Detroit postupně skórovali Michael Rasmussen, Jakub Vrána, Tyler Bertuzzi a Adam Erne. Dvě přihrávky zaznamenal Moritz Seider. Po jedné asistenci si připsali Lucas Raymond, Pius Suter, Taro Hirose, Marc Staal, Danny DeKeyser.

Detroit Red Wings – New York Rangers 4:5p (2:2, 1:1, 1:1 – 0:1)
B: 10. Rasmussen (Hirose, DeKeyser), 18. Vrána (Seider), 21. Bertuzzi (Seider, Raymond), 46. Erne (Staal, Suter) – 4. Reaves, 18. Chytil (Nemeth, Schneider), 33. Panarin (Vatrano, Zibanejad), 57. Kreider (Panarin, Fox), 62. Copp (Panarin).

Střely: 26 – 34  | Vhazování: 49 % – 51 % | Přesilovky: 2/3 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 6 | Hity: 21 – 22 | Zblokované střely: 15 – 10

⭐ Tři hvězdy: 1. Andrew Copp (NYR, 1+0), 2. Moritz Seider (DET, 0+2), 3. Artěmij Panarin (NYR, 1+2)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Lucas Raymond (0+1, 2 zblokované střely), Michael Rasmussen (1+0, 3 hity), Tyler Bertuzzi (1+0, 3 hity, 1 zblokovaná střela), Adam Erne (1+0, 3 hity), Marc Staal, (0+1, 2 hity, 2 zblokované střely)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic – Seider, DeKeyser, Hronek, Staal, Walman, Lindström – Raymond, Larkin, Bertuzzi – Gagner, Veleno, Vrána – Sundqvist, Suter, Erne – Zadina, Rasmussen, Hirose.

New York Rangers: Georgijev – Fox, Lindgren, Trouba, Miller, Schneider, Nemeth – Vatrano, Zibanejad, Kreider – Motte, Copp, Panarin – Goodrow, Chytil, Lafreniere – Reaves, Hunt, McKegg.

(zdroj: nhl.com; foto: wingingitinmotown.com)