REPORTÁŽ | Game #4 | Blackhawks – Red Wings 4:3p. Bod po prodloužení…

Naši hokejisté v utkání na hřišti Chicaga dvakrát vedli o dva góly, bohužel jsme nezvládli třetí třetinu, kdy přišlo vyrovnání a v nastavení domácí hráči dokonali obrat. Za Red Wings se postupně trefili do brány Pius Suter, Dylan Larkin a Dominik Kubalík. Po asistenci si připsali Hägg, Lindström, Kubalík, Hronek, Määttä. Navíc pro českého obránce Filipa Hronka to byla stá přihrávka v NHL. Náš brankář Alex Nedeljkovic si připsal 25 zákroků. Pozitivní je, že jsme ubránili všechna tři oslabení.

Chicago Blaskhawks – Detroit Red Wings  4:3p (0:2, 1:1, 2:0 – 1:0)
B: 26. Athanasiou, 44. Kurashev (Lafferty, J. Johnson), 51. Murphy (Lafferty), 63. Domi – 10. P. Suter (Hägg, Lindström), 11. Larkin (Kubalík, Hronek), 32. Kubalík (Määttä).

Střely: 29 – 28 | Vhazování: 62 % – 38 % | Přesilovky: 0/3 – 1/5 | Trestné minuty: 14 – 10 | Hity: 27 – 13 | Zblokované střely: 17 – 14

⭐ Tři hvězdy:  1. Max Domi (CHI, 1+0), 2. Sam Lafferty (CHI, 0+2), 3. Connor Murphy (CHI, 1+0 )

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost:  Pius Suter (1+0, 3 střely na bránu, 1 zblokovaná střela), Dylan Larkin (1+0, 3 střely na bránu, 2 zblokované střely), Dominik Kubalík (1+1, 4 střely na bránu, 1 hit), Ben Chiarot (0+0, 4 střely na bránu, 1 hit)

Chicago Blackhawks: Mrázek (Stalock) – S. Jones, J. Johnson, Murphy, Tinordi, C. Jones, McCabe – P. Kane, Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews, T. Johnson – Lafferty, Dickinson, Kurashev – Entwistle, Blackwell, Khaira.

Detroit Red Wings: Nedeljkovic –  Chiarot, Seider, Määttä, Hronek, Lindström, Hägg – Kubalík, Larkin, Perron – Zadina, Copp, Raymond – Söderblom, Rasmussen, Sundqvist – Suter, Veleno, Erne.

(zdroj: nhl.com; foto: nhl.com)