REPORTÁŽ | Game #6 | Red Wings – Devils 2:6. První prohra v základní hrací době

Byť jsme v domácím utkání vstřelili první gól zápasu, nakonec prohráváme o čtyři branky. Hosté se s námi příliš nemazlili a razantně nás přestříleli. Kubalík si připsal asistenci u střely kapitána Larkina, ve třetí třetině korigoval stav trefou do sítě a zaznamenal svůj desátý bod v šestém zápase této sezóny. Do tabulky náhrávačů se ještě zapsali Erne, Hägg a Rasmussen. Nepodařilo se nám využít ani jednu ze tří přesilovek, navíc jsme jednou inkasovali ze soupeřova oslabení.

Detroit Red Wings – New Jersey Devils 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
B: 3. Larkin (Kubalík, Erne), 49. Kubalík (Hägg, Rasmussen) – 12. Mercer (Marino, Graves), 16. Hughes (Bratt, Severson), 21. Bratt (Hughes, Hamilton), 25. Šarangovič (Graves), 56. Hischier (Tatar), 57. Bratt (McLeod, Hamilton)

Střely: 22 – 41 | Vhazování: 41 % – 59 % | Přesilovky: 0/3 – 1/1 | Trestné minuty: 2 – 6 | Hity: 29 – 16 | Zblokované střely: 12 – 13

⭐ Tři hvězdy: 1. Jesper Bratt (NJD, 2+1), 2. Jack Hughes (NJD, 1+1,) 3. Ryan Graves (NJD, 0+2)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Vzhledem ke spoustě chyb a mínusových bodů toho za pozornost moc nestálo.

Detroit Red Wings: Nedeljkovic– Seider, Chiarot, Hronek, Määttä, Lindström, Hägg – Raymond, Larkin, Kubalík – Perron, Copp, Zadina – Sundqvist, Rasmussen, Söderblom – Erne, Veleno, Suter

New Jersey Devils: Vaněček– Hamilton, Siegenthaler, Graves, Marino, Severson, Smith – Tatar, Hischier, Zetterlund – Haula, Hughes, Bratt – Šarangovič, Mercer, Holtz – Wood, McLeod, Bastian.

(zdroj: nhl.com; foto: nhl.com)