REPORTÁŽ | Game #16 | Ducks – Red Wings 3:2p. Detroit v závěru ztratil vyhrané utkání

Tohle zamrzí. Detroit se po první brance Jonatana Berggrena v NHL a gólu Michaela Rasmussena dostal do vedení, o které v poslední minutě přišel. V prodloužení navíc po hrubé chybě domácí urvali i bod navíc.

Anaheim Ducks – Detroit Red Wings 3:2p (1:1, 0:1, 1:0 – 1:0)
B: 18. McTavish (Henrique, Fowler), 60. Klingberg (Fowler, Zegras), 65. Strome (Zegras) – 8. Berggren (Hronek, Raymond), 40. Rasmussen (Perron, Sundqvist).

Střely: 30 – 33 | Vhazování: 45 % – 55 % | Přesilovky: 1/5 – 1/4 | Trestné minuty: 8 – 10 | Hity: 17 – 19 | Zblokované střely: 15 – 25

⭐ Tři hvězdy: 1. Ryan Strome (ANA, 1+0), 2. John Klingberg (ANA, 1+0), 3. Michael Rasmussen (DET, 1+0)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Ville Husso, Olli Määttä, Jonatan Berggren, Oskar Sundqvist

Anaheim Ducks: Gibson – Kulikov, Fowler, Klingberg, Benoit, Strand, White – Henrique, Zegras, Terry – Regenda, Strome, Vatrano – Comtois, Lundeström, Silfverberg – McTavish, Leason, Carrick.

Detroit Red Wings: Husso – Seider, Chiarot, Hronek, Määttä, Oesterle, Walman – Raymond, Larkin, Bertuzzi – Kubalík, Copp, Erne – Perron, Rasmussen, Sundqvist – Suter, Veleno, Berggren.

(zdroj: nhl.com; foto: AP)