REPORTÁŽ | GAME #7 | Red Wings – Kraken 4:5p. Detroit v zajímavém utkání urval bod

Opravdu neuvěřitelné utkání mají za sebou hokejisté Rudých křídel. Po dvou třetinách i po zvláštním verdiktu sudího prohrávali 1:3, jenže se třemi brankami v řadě dokázali dostat do vedení a směřovali za dvěma body. To nakonec nepřišlo, po zbytečném faulu Dylana Larkina hosté využili přesilovku a poté rozhodli v prodloužení, chvilku předtím jsme bohužel trefili tyčku.

Detroit Red Wings – Seattle Kraken 4:5p (0:0, 1:3, 3:1 – 0:1)
B: 22. Veleno (Määttä, Sprong), 43. Gostisbehere (Seider, Larkin), 45. Larkin (Gostisbehere, Seider), 51. DeBrincat (Larkin, Gostisbehere) – 26. Schwartz (Dunn, Beniers), 38. Schwartz (Wennberg, Bjorkstrand), 40. Kartye (Dumoulin), 59. McCann (Beniers, Eberle), 65. Eberle (McCann, Dunn).

Střely: 27 – 36 | Přesilovky: 3/6 – 2/5 | Trestné minuty: 12 – 14

⭐ Tři hvězdy: 1. Jaden Schwartz (SEA, 2+0), 2. Dylan Larkin (DET, 1+2), 3. Shayne Gostisbehere (DET, 1+2)

Detroit Red Wings: Husso (Reimer) – Seider, Walman, Holl, Chiarot, Gostisbehere, Määttä – Raymond, Larkin, DeBrincat – Copp, Compher, Rasmussen – Sprong, Veleno, Perron – Fischer, Czarnik, Berggren.

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Larsson, Dunn, Borgen, Oleksiak, Schultz, Dumoulin – Eberle, Beniers, Kartye – Bjorkstrand, Wennberg, Schwartz – McCann, Gourde, Tolvanen – Yamamoto, Bellemare, Shore.

(zdroj: nhl.com; foto: nhl.com)