REPORTÁŽ | Game #22 | Red Wings – Sabres 3:2p. Další vítězství, zápas rozhodl Raymond

Hokejisté Red Wings slaví další dva body. V rámci 22. utkání v tomto ročníku porazili na svém ledě Buffalo 3:2 po prodloužení. Gólově se prosadili Carter Rowney, Pius Suter a v prodloužení Lucas Raymond.

Detroit Red Wings – Buffalo Sabres 3:2p (0:0, 2:1, 0:1 – 1:0)
B: 30. Rowney (Lindström, Gagner), 32. Suter (Smith, Seider), 61. Raymond (Larkin, Hronek) – 26. Cozens (Murray, Okposo), 59. Skinner (Eakin, Dahlin)

Střely: 41 – 28  | Vhazování: 56 % – 44 % | Přesilovky: 0/3 – 0/0 | Trestné minuty: 2 – 8 | Hity: 12 – 9 | Zblokované střely: 15 – 8

⭐ Tři hvězdy: 1. Lucas Raymond (DET, 1+0), 2. Dustin Tokarski (BUF, 38 zákroků; 92,7 % úspěšnost), 3. Pius Suter (DET, 1+0)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Givani Smith (0+1, 3 hity, 1 zblokovaná střela), Moritz Seider (0+1, 4 zblokované střely), Carter Rowney (1+0, 1 hit, 2 zblokované střely)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – Oesterle, Seider, Leddy, Hronek, Staal, Lindström – Raymond, Larkin, Bertuzzi – Smith, Suter, Fabbri – Erne, Rasmussen, Naměstnikov – Zadina, Rowney, Gagner.

Buffalo Sabres: Tokarski (Dell) – Pysyk, Dahlin, Jokiharju, Bryson, Miller, Hägg – Olofsson, Thompson, Skinner – Asplund, Girgensons, Bjork – Okposo, Cozens, Murray – Hayden, Eakin, Hinostroza.

(zdroj: nhl.com; foto: nhl.com)