REPORTÁŽ | Game #3 | Blue Jackets – Red Wings 0:4. Detroit přehrál Columbus a zapsal další dva body

Detroitu vyšlo další utkání, když tentokrát na ledě Columbusu v obměněné sestavě slavil vítězství s čistým kontem. To při svém debutu za Red Wings vychytal zkušený James Reimer. Rozhodnutí přišlo v prostřední části, to Rudá křídla vsítila v rozmezí čtyř minut tři branky, dvakrát skórovala v přesilové hře.

Columbus Blue Jackets – Detroit Red Wings 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
B: 9. Gostisbehere (Veleno, Määttä), 28. Rasmussen (Compher), 32. Larkin (DeBrincat, Seider), 33. Copp (Raymond, Walman).

Střely: 23 – 28 | Vhazování: 33 % – 67 % | Přesilovky: 0/4 – 2/5 | Trestné minuty: 15 – 13 | Hity: 13 – 10 | Zblokované střely: 10 – 13

⭐ Tři hvězdy: 1. Dylan Larkin (DET, 1+0), 2. James Reimer (DET, 23 zákroků, 100 %), 3. Andrew Copp (DET, 1+0)

Columbus Blue Jackets: Martin (Greaves) – Gudbranson, Bean, Jiříček, Provorov, Severson, Boqvist – Texier, Laine, Fantilli – Marčenko, Jenner, Gaudreau – Danforth, Sillinger, Johnson – Bemström, Kuraly, Roslovic.

Detroit Red Wings: Reimer (Husso) – Seider, Walman, Määttä, Gostisbehere, Holl, Chiarot – Raymond, Larkin, DeBrincat – Compher, Copp, Rasmussen – Perron, Veleno, Sprong – Fischer, Czarnik, Kostin.

(zdroj: nhl.com; foto: bvmsports.com)