REPORTÁŽ | Game #4 | Red Wings – Flames 0:3. Výkon bez chuti, Markström zavřel branku

Čtvrté utkání v sezóně skončilo pro Detroit bez bodového zisku. Red Wings inkasovali proti Calgary dvakrát v úvodní třetině a přestože v té druhé byli jednoznačně lepším týmem, další marný výkon v periodě třetí na body nestačil. Flames se povedlo v závěru dát podobu výsledku střelou do prázdné branky.

Detroit Red Wings – Calgary Flames 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
B: 11. Lindholm (Gaudreau, Gudbranson), 15. Mangiapane (Gudbranson, Dubé), 58. Tkachuk (Gaudreau).

Střely: 33 – 29 | Vhazování: 49 % – 51 % | Přesilovky: 0/3 – 0/2 | Trestné minuty: 9 – 11 | Hity: 13 – 22 | Zblokované střely: 13 – 7

⭐ Tři hvězdy: 1. Jacob Markström (CGY, 33 zákroků, 100 %), 2. Erik Gudbranson (CGY, 0+2), 3. Lucas Raymond (DET, 0+0)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: Givani Smith (0+0), Gustav Lindström (0+0), Robby Fabbri (0+0)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – DeKeyser, Hronek, Seider, Leddy, Staal, Lindström – Bertuzzi, Larkin, Raymond – Zadina, Suter, Fabbri – Naměstnikov, Rasmussen, Erne – Smith, Stephens, Gagner.

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Andersson, Hanifin, Tanev, Kylington, Gudbranson, Välimäki – Gaudreau, Lindholm, Tkachuk – Coleman, Backlund, Pitlick – Mangiapane, Dubé, Ritchie – Lewis, Monahan, Lucic.

(foto: nhl.com)