REPORTÁŽ | Game #75 | Rangers – Red Wings 4:0. Nemohoucnost proti Jezdcům

Posedmé v sezóně vyšli hokejisté Detroitu Red Wings střelecky naprázdno, což proti rozjetému New Yorku Rangers nestačilo ani na případné prodloužení za bezbrankovou remízu. Thomas Greiss v brance dlouho Rudá křídla držel, nakonec čtyřikrát inkasoval a domácí tak došli k poměrně jednoduchému vítězství.

New York Rangers – Detroit Red Wings 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
B: 14. Zibanejad (Panarin, Kreider), 24. Vatrano (Zibanejad, Fox), 45. Lafrenière (Goodrow, Chytil), 55. Lafrenière (Nemeth. Goodrow).

Střely: 37 – 20 | Vhazování: 60 % – 40 % | Přesilovky: 1/4 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 8 | Hity: 18 – 18 | Zblokované střely: 9 – 15

⭐ Tři hvězdy: 1. Alexis Lafrenière (NYR, 2+0), 2. Mika Zibanejad (NYR, 1+1), 3. Igor Šesťorkin (NYR, 20 zákroků, 100 %)

✅ Výkony DRW, které stály za pozornost: utkání jsem neviděl 🙂

New York Rangers: Šesťorkin – Fox, Lindgren, Trouba, Miller, Schneider, Nemeth – Vatrano, Zibanejad, Kreider – Copp, Strome, Panarin – Kakko, Chytil, Goodrow – Hunt, Rooney, Lafrenière.

Detroit Red Wings: Greiss – Seider, DeKeyser, Hronek, Staal, Lindström, Walman – Raymond, Larkin, Bertuzzi – Zadina, Suter, Vrána – Erne, Veleno, Rasmussen – Gagner, Stephens, Pearson.

(zdroj: nhl.com; foto: Fox Detroit)